تعمیرات لپتاپ لنوو

تعمیرات لپتاپ لنوو - 2.5 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تعمیرات لپتاپ لنوو یکی از مسائلی است که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان لپتاپ را به خود مشغول کرده است.از زمانی که سیر صعودی استفاده تکنولوژی در مردم ایران زیاد شد حضور شرکت های بزرگ دنیا هم در ایران به همین نسبت پیشرفت کرد و باعث شده که مردم ایران گزینه های زیادی برای انتخاب خرید داشته باشند. لپ تاپ هم در سالهای اخیر از نیاز های مهم خانواده های ایرانی شده و تمام این عوامل دست به دست هم داده اند تا تغریبا در هر خانواده ایرانی حداقل یک لپ تاپ وجود داشته باشد.

شرکت لنوو که شرکت چند ملیتی است و دفاتر اصلی این شرکت در کارولینای شمالی ایالات متحده امریکا و چین قرار دارد و در حال حاضر بیش از شصت هزار کارمند دارد . برند لنوو 15 سال است که به ایران آمده و از همان روزهای اول بصورت مستمر تمامی مدل های جدید شرکت لنوو را وارد کشور کرده و از برند های تکنولوژی بسیار موفق فعال در ایران حساب میشود .

چند سالی میشد که برند لنوو در زمینه فروش تبلت در ایران برترین فروشنده بود و این مهم دلیل جز کیفیت و خدمات پس از فروش خوب این شرکت نبود و اما این روزها لنوو گوی سبقت را در زمینه فروش لپ تاپ از برند اپل با لپ تاپ های مک هم ربوده و الان پر فروش ترین لپ تاپ ایران برند لنوو محسوب میشود .

و اما این موفقیت های بدست امده در برند لنوو از تلاش و کوشش مدیران و نمایندگی های این برند نکاسته و این شرکت در حال گسترش خدمات پس از فروش بیشتر از قبل می باشد. همیشه به غیر از مساله فروش لپ تاپ ها و محصولات دیگر حواس شرکت لنوو به مساله خدمات پس از فروش و تعمیرات لپتاپ لنوو هم بوده و واکنش های کاربران نشانگر این است که این برند بسیار موفق بوده .

تعمیرات لپتاپ لنوو
تعمیرات لپتاپ لنوو

تعمیرات لپتاپ

همانطور که بسیار مهم است که شما در هنگام خرید حواستان به محصولی که میخرید و مشخصات فنی آن باشد باید بسیار دقت کنید که محصولی که میخرید خدمات پس از فروش مناسبی نیز داشته باشد اینکه اصلا محصولی که خریداری میکنید شامل خدمات پس از فروش میشود یا خیر؟ یا اینکه اگر خدمات پس از فروش دارد و یا تعمیرات لپ تاپ آن انجام پذیر است؟ این کار چقدر کیفیت دارد و چقدر از نظر تجهیزات و لوازم جانبی این مراکز خدمات پس از فروش تامین هستند و آیا میشود به آنها اعتماد کرد ؟ آیا برخورد یا کاربرانشان قابل قبول و حرفه ای است ؟ و  مدت زمانی که احتیاج به تعمیر یک لپ تاپ دارند چقدر است و این مدت زمان همه صرف تعمیر لپ تاپ من میشود یا من داخل صفی طولانی خواهم رفت که مشخص نیست کی نوبت من خواهد شد . دلیل این سخن این است که بسیاری از مراکز تعمیر غیر مجاز در ایران نه تنها مشکل را بر طرف نمیکنند بلکه باعث خرابی های بیشتر در دیوایسی که به آنها برای تعمیر سپرده شده میشوند.

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تعمیرات لپ تاپ مساله ای است که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان را مشغول خود کرده است.مهمترین اصل یک خرید خوب کیفیت آن محصول حساب میشود و اینکه بعد  از خرید محصول چه اتفاقی می افتد ؟ اگر لپ تاپ ما به مشکلی برخورد یا طی فرایندی اسیب دید چه باید بکنیم ؟ و اینجاست که مساله خدمات پس از فروش و نمایندگی های فعال یک برند به میان میاید و اینکه برای تعمیرات چه اتفاقی باید رقم بخورد ؟ مرکز تعمیر نزدیک ما کجاست ؟ چگونه باید دسترسی پیدا کنیم و چقدر برای ما هزینه دارد ؟ آیا کالای ما به کیفیت روز اول می شود ؟ آیا قطعات محصول ما با قطعات ارجینال تعمیر میشود ؟ ایا سر وقت و زمان مقرر لپ تاپ ما تعمیر میشود؟ وبرخورد کارشناسان با مشتری چگونه است ؟

اینها تمام سوالاتیست که ذهن یک خریدار و کسی که با مشکلی از سوی لپ تاپ یا کالایی که خریداری کرده مواجه است را درگیر میکند که باعث میشود نگرانی ایجاد شود  برای خدماتی که قرار است از نمایندگی برندی که از آن خرید کرده بگیرد .

تعمیرات لپ تاپ
تعمیرات لپ تاپ

لنوو و تعمیرات لپ تاپ

لنوو همیشه سعی کرده بهترین ها را در اختیار کاربران وفا دار خود قرار دهد که مساله خدمات پس از فروش از این قاعده مهم مستثنی نیست و اصل مهم در ضمینه خدمات پس از فروش تخصص کارشناسان  خوش قولی و وقت شناسی استفاده از قطعات اورجینال  و اصلی برای کاربران است همین طور که ما شاهد هستیم که خیلی از برند های معروف در سطح جهان در ایران خدمات پس از فروش و تعمیرات خوبی رو متاسفانه در اختیار کاربران قرار نمیدهند.

تعمیر لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تعمیر لپ تاپ موضوعی است که قصد داریم در مورد آن با شما سخن بگوییم.با رسیدن سالهای جدید دیگر کامپیوتر های  قدیمی با مانیتور های بزرگ که کیس ، کیبور و موس داشتند و جای زیادی میگرفتند از دور خارج شدن و جای خود را به لپ تاپ ها ها بسیار کوچکتر قابل حمل و راحت تر هستند که باعث شده در همه خانواده های دنیا حداقل یک لپ تاپ وجود دارد و کارهای مردم عام هم با لپ تاپ حل میشود.

در کشورمان ایران شرکت های مختلف برای فروش لپ تاپ ها پا به بازار گذاشته اند که هر کدام از این برند ها غول های بزرگی در صنعت تکنولوژی در جهان هستند هر کدام هم سعی در سبقت از دیگری دارند که این باعث شده کاربر گزینه های زیادی روبه رو داشته باشد و بتواند هر لپتاپی که مناسب خود میبیند انتخاب کند و ما کشور پیشرفته ای در امر تکنولوژی به حساب میایم.

خرید لپ تاپ

خرید لپ تاپ امربسیار مهمی است با توجه به وضعیت اقتصادی حتما باید لپتاپی پیدا کرد که از هر نظر مناسب ما باشد و از این رو که هروز نرم افزار ها و بازی ها سنگین تر از قبل میشوند باید لپ تاپی انتخاب کرد که از نظر مشخصات سخت افزاری دارای قابلیت بالایی باشد که بعد از چند وقت مجبور به آپدیت سخت افزاری  لپ تاپ نباشیم و اما مساله مهم دیگر این است که مطمئن شویم که لپتاپی که میخریم دارای خدمات پس از فروش خوبی باشد و این مساله شاید از همه مسائل مهم تر باشد.

وقتی لپ تاپ ما دچار مشکلی شود و بخواهیم آن را به مرکز تعمیر ببریم آن زمان مشخص میشود که مساله خدمات پس از فروش چقدر مهم است اینکه قطعات جانبی و تجهیزات لپ تاپ ما در کشور موجود است یا باید وارد شود خیلی تاثیر گزار در پروسه تعمیر لپتاپ است و باید قبل از خرید مطمئن شویم که برندی که از آن کالای خود را خریداری میکنیم  دارای خدمات پس از فروش مناسب باشد و تضمین دهد که بهترین خدمات پس از فروش را دارد و بعد از خرید هم طرفدار مشتری و کاربران خود باشد.

تعمیر لپ تاپ
تعمیر لپ تاپ

خدمات پس از فروش و تعمیر لپ تاپ

به علت مسایل اقتصادی و تحریمی برخی از کالایی که وارد کشور میشوند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش مناسبی نیستند ولی این امر باعث نشده که برخی از شرکت ها نتوانند کامل خدمات بدهند شرکت لنوو که 15 سال است در ایران فعالیت میکند در زمینه تعمیر لپ تاپ بسیار قوی عمل کرده و جزو فعالین این امر است.

تعمیر لپ تاپ لنوو

تعمیر لپ تاپ لنوو - 4.4 out of 5 based on 9 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

لپ تاپ لنوو یا تبلت لنوو شما دچار هر آسیبی اعم آسیب های فیزیکی، آسیب های جزئی، افت شدید سرعت، آبی شدن صفحه نمایش یا آسیب های ناشی از ویروس ها شده باشد، ما برای شما راه حل خواهیم داشت.

آیا لپتاپ شما گارانتی دارد؟

با داشتن ضمانت نامه تعمیر لپ تاپ لنوو یا بسته های مراقبتیِ مربوط به تعمیرات لپتاپ لنوو شما میتوانید در هنگام تعمیر نوت بوک تان در هزینه ها صرفه جویی کنید. اگر در مورد گارانتی لپ تاپ لنوو خود مطمئن هستید دیگر جای نگرانی وجود ندارد، فقط با ما تماس بگیرید، ما اطلاعات مربوط به گارانتی را برای شما پیدا خواهیم کرد. نمایندگی لنوو در تهران بدون در نظر گرفتن اینکه دستگاه شما شامل گارانتی میشود یا خیر، قادر به انجام تعمیرات و پشتیبانی می باشد. ما به عنوان یک ارائه دهنده ی معتبر خدمات گارانتی، میتوانیم تعمیرات مربوطه را بر روی لپتاپ لنووی شما انجام دهیم. ما توصیه میکنیم که برای صرفه جویی در هزینه ها، از وضعیت دستگاه خودتان ما را مطلع سازید.

کارشناسان نمایندگی لنوو معتقدند شناسایی وضعیتی فعلی لپتاپ تان نیز مفید است، پس اجازه دهید تا در مورد عیب یابی، ناکارآمدی های نرم افزاری و سخت افزاری صحبت کنیم.

عیب یابی و تعمیر لنوو

تشخیص مشکل اولین چیزی است که باید در راستای رفع ایراد لپتاپ تان در نظر بگیرید. کاهش حجم مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری یک موضوع مهم است که باید در هنگام تعیین بخش آسیب دیده ای که نیاز به توجه دارد، در نظر گرفته شود.

آیا اپلیکیشن، فایل ها و یا سیستم عامل تان (نرم افزار) منشا خطا هستند یا مشکل سخت افزاری است؟

قطعات و لوازم Y7070 موجود شد

نمایندگی لنوو
قطعات و لوازم Y7070 موجود شد - 4.3 out of 5 based on 3 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

بعد از پیگیری های انجام شده توسط نمایندگی لنوو در نهایت تمامی قطعات اصلی و جانبی لپتاپ مدل Y7070 موجود شد

تاچ و ال سی دی y7070,کیبورد y7070,مادربورد y7070,پورت شارژ y7070,قاب و شاسی y7070,لولا y7070 فلت ال ئی دی y7070 و .....

برای استعلام از وضعیت موجودی قطعات لپ تاپ lenovo y7070 با شماره های 88228701---88228799---88228861--88228865 و یا 09124587015  نمایندگی رسمی لنوو تماس حاصل نمایید

درباره‌ی شرکت لنوو | نمایندگی Lenovo در ایران

شرکت لنوو به عنوان یکی از شرکت‌های چند ملیتی چینی و سر دم دار در حوزه‌ی فناوری بوده که دفتر اصلی آن در بیجینگ چین و موریسویل در کارولینای شمالی (ایالت متحده) مستقر می‌باشد.به نقل از نمایندگی لنوو در ایران، این شرکت در زمینه‌ی طراحی، توسعه، تولید و فروش کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، اسمارت فون ها، ایستگاه‌های کاری، سرورها و دستگاه‌های ذخیره سازی الکترونیکی، نرم افزارهای مدیریت IT و تلویزیون‌های هوشمند فعالیت دارد این شرکت در سال 2015 میلادی به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی کامپیوترهای شخصی انتخاب شد.

لنوو فعالیت‌های خود را در بیش از 60 کشور پیش برده و محصولات خود را حول 160 کشور به فروش می‌رساند. تجهیزات اصلی این شرکت در بیجینگ و سنگاپور مستقر بوده و مرکز تحقیقاتی آن نیز در کشورهایی نظیر بیجینگ، شنگهن، چنگ دو، نیاچینگ در چین و بعضی استان‌های ژاپن مستقر می‌باشد. لنوو همکاری مشترکی با LenovoEMC در زمینه‌ی فروش دستگاه‌های ذخیره سازی شبکه ای دارد.

شرکت لنوو در سال 1984 میلادی در بیجینگ تأسیس شد و در سال 1988 میلادی نیز در هنگ کنگ مورد بهره برداری قرار گرفت. خط تولید کامپیوترهای شخصی IBM در سال 2005 میلادی بر عهده‌ی لنوو قرار داده شد و سرورهای مبتنی بر Intel نیز در سال 2014 توسط این شرکت تولید شد. شرکت لنوو در سال 2012 میلادی وارد بازار اسمارت فون ها گردید و در سال 2014 به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی اسمارت فون در چین انتخاب شد. در ژانویه‌ی 2014 میلادی، این شرکت اقدام به خرید برند موتورولا از گوگل نمود.

این شرکت، بورس خود را در بازار اوراق بهادار هنگ کنگ به فروش گذاشته است.

اصطلاح Lenovo از دو واژه‌ی افسانه و جدید تشکیل شده است. این نام چینی به معنای همکاری و مشارکت و بعضی مواقع خلاقیت می‌باشد.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در ایران ، در 20 سال اول راه اندازی این شرکت، نام انگلیسی Legend برای این شرکت در نظر گرفته شد. در سال 2002 میلادی، یانگ یوگین تصیم گرفت تا دیگر از این برند استفاده نشود. در آوریل 2003 میلادی، این شرکت نام جدید خود با نام لنوو را به صورت جهانی اعلام نمود و یک کمپین تبلیغاتی نیز برای آن راه انداخت که شامل تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا بود. مدیر ارشد بازاریابی این شرکت، آقای دیوید روان خاطر نشان کرد که زمانی که تصمیم به تغییر نام این شرکت گرفتیم، تنها تغییر نام و یا لوگو مد نظر ما نبود. اگر ما یک شرکت مشتری محور جهانی هستیم آیا باید به تغییر لوگو بسنده کنیم؟ ما ایده‌های جدیدی برای دنیای دیجیتال در سر داریم که قصد داریم آن‌ها را به جهانیان عرضه کنیم.