لنوو ایران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شرکت لنوو از بزرگترین شرکتها در زمینه آی تی و تکنولوژی در دنیا محسوب میشود که در تولید محصولاتی همچون تبلت ، لپ تاپ ، کامپبوتر های خانگی ، موبایل ها و تجهیزات شبکه بسیار پیشرو و پیشتاز است لنوو در سال 1984 در محل شهر پکن چین متولد شد و از همان نخست توانست به موفقیت های چشمگیری دست یابد که در سال 1999 توانست به بزرگترین تولید کننده کامپیوتر های شخصی یا خانگی در آسیا و اقیانوسیه تبدیل شود .

شرکت لنوو
شرکت لنوو

لنوو در سال 2003 که اسمش تا آن زمان لجند بودد اسم خود را به لنوو تغییر داد که ترکیبی از دو اسم لجند به معنی افسانه و نوو به معنی نوین و جدید است موفقیت های لنوو تنها به آسیا منتهی نشد  این شرکت حتی در دنیا نیز به موفقیت های چشمگیری که برای خیلی از برند های خوب دنیا نشدنی بود دست یافت به عنوان مثال لنوو توانست چهارمین شرکت بزرگ دنیا در زمینه کامپیوتر های خانگی شود که این مهم ادامه داشت تا در سال 2013 لنوو بیش از چهارده میلیون کامپیوتر شخصی به سراسر ایران ارسال کرد و تبدیل به یکی از غول های تکنولوژی در دهه اخیر در تمام جهان شد . سود خالص لنوو در سال 2018 نزدیک به چهل و هفت میلیارد دلار بوده که این رقم در بین تمام کمپانی های دنیا رقم بسیار قابل توجهیی است.

ادامه مطلب

نمایندگی lenovo در مجتمع پایتخت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نمایندگی lenovo  درمجتمع پایتخت طی آخرین بررسی خود اینگونه گزارش میدهد .Lenovo از برند های مشهور جهان است که جزو غول های جریان تکنولوژی و آی تی حساب میشود Lenovo کار خود را در سال 1984 در شهر پکن چین شروع کرد و توانست در مدت کوتاهی موفقیت های بسیار زیادی در زمینه های مختلف از جمله کامپیوتر های خانگی کسب کند البته در آن زمان اسم این برند لجند به معنی افسانه بود .

نمایندگی lenovo  درمجتمع پایتخت
نمایندگی lenovo درمجتمع پایتخت

 

در سال 1999 که پایان صده و اغاز عصر ارتباطات lenovo توانست در آن دوره بزرگترین تولید کننده کامپیوتر های خانگی در آسیا و اقیانوسیه شد. کم کم موفقیت های Lenovo پیشرفت این برند روز به روز بیشتر و بیشتر شد و Lenovo که در آن زمان نامش لجند بود اسم Lenovo را برای خود برگزید که تلفیقی از دو اسم لجند و نوو بود که نوو در زبان لاتین به معنی نوین و جدید است .

ادامه مطلب

سایت لنوو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

سایت لنوو  شامل بسیاری از اطلاعات و امکانات متعدد است که روزانه تعداد کثیری از مصرف کنندگان از آن دیدن میکنند.شرکت لنوو شرکتی است که در سال 1984 در پکن چین متولد شد و در مدت زمان کوتاهی به موفقیت های بسیار چشمگیری دست یافت طوری که چند سال بعد تبدیل به یکی از غول های تکنولوژی در دنیا شد در سال های نخستین کار خود این برند با نام لجند فعالیت میکرد و با همین نام در سال 1999 به موفقیت چشمگیری دست یافت که آن این بود که لقب بزرگترین  فروشنده کامپیوتر های خانگی را در آسیا و اقیانوسیه کسب کند که البته در این لیست کشور ژاپن وجود ندارد ولی کسب این لقب کار بسیار سختی بود چراکه برند های بزرگی در آن زمان وجود داشتند .

سایت لنوو
سایت لنوو

همانطور که میتوانید در سایت لنوو این مطالب را به زبان انگلیسی مشاهده کنید ما اینجا به عنوان سایت نمایندگی لنوو این مطالب را برای شما ترجمه و خدمت شما ارائه داده ایم شرکت لنوو این نام را در سال 2003 برای خود انتخاب کرد و همانطور که گفته شد قبل از آن اسم اسن برند لجند بود .معنی کلمه لنوو ترکیب دو کلمه لجند به معنی افسانه و نوو به معنی نوین است این برند در سال 2005 با برند آی بی ام ادغام شد که آی بی ام قبل از آن برند آی بی ام زیاد سود آور نبود ولی بعد از ادغام با برند لنوو این کمپانی توانست به سود زیادی دست یابد .

لنوو در اکتبر سال 2010 چهارمین شرکت بزرگ تولید کننده کامپیوتر های خانگی شد که در رده های اول تا سوم برند های اچ پی ایسر و دل قرار داشتند بعد از این موفقیت هم لنوو دست از پیشرفت های خود نکشید و توانست در سال 2013 بیش از سیزده میلیون کامپیوتر خانگی به سراسر جهان ارسال کردند سود خالص برند لنوو در سال 2018 تا به اینجای کار حدود چهل و شش میلیارد دلار بوده است که رقم قابل توجهی است و در بین شرکت های مدعی میتوان گفت که لنوو در سال 2018 تا به اینجای کار موفقیت چشم گیری داشته است.

ادامه مطلب

نمایندگی لب تاب لنوو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

 نمایندگی لب تاب لنوو توجه شما را به توضیحاتی در مورد این برند محبوب جلب میکند.لنوو از برند های بسیار قدیمی در جهان است که توانسته از سال 1984 در صنعت تکنولوژی دنیا فعال باشد لنوو کار خود را در پکن چین اغاز کرده و از جمله برند های موفق لب تاب دنیا محسوب میشود لنوو غیر از لب تاب تولید محصولاتی تبلت ، کامپیوتر های آل این وان ، موبایل یا اسمارت فون و تجهیزات شبکه را انجام میدهد ولی عمده موفقیت های این برند در زمینه تبلت و لب تاب است . دفتر اصلی این شرکت در پکن چین و دیگر دفتر آنها در ایالات متحده آمریکا ایالت کارولینای شمالی قرار دارد این برند برندی چند ملیتی محسوب میشود و در جای جای دنیا دارای شعبه و دفاتر مدیریتی میباشد .

 نمایندگی لب تاب لنوو
نمایندگی لب تاب لنوو

در سال 1999و 2000 برند لنوو بزرگترین فروشنده کامپیوتر های خانگی در آسیا و اقیانوسیه بجز ژاپن شد و 5 سال بعد لنوو توانست چهارمین شرکت بزرگ در زمینه کامپیوتر های خانگی شود نام این کمپانی در شروع کار خود لجند به معنی افسانه بود و در سال 2003 اسم خود را به لنوو تغییر داد که تلفیقی از اسم لجند و نوو به معنی نوین در زبان لاتین هست .

لنوو در ایران

 نمایندگی لب تاب لنوو
نمایندگی لب تاب لنوو

لنوو از اولین شرکت هایی بود که با شکل گیری صنعت تکنولوژی در ایران در کشورمان حضور یافت و جزو برند هایی بود که به سرعت به موفقیت های چشم گیر دست یافت از جمله این موفقیت ها این است که لنوو چندین سال است که با اختلاف بزرگترین فروشنده تبلت در ایران است و در ماه های اخیر به بزرگترین فروشنده لب تاب در ایران نیز تبدیل شده و توانسته گوی سبقت را از برند معروف اپل که یکی از بزرگترین برند های عرصه تکنولوژی در ایران است برباید .

ادامه مطلب

نمایندگی تعمیرات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

نمایندگی تعمیرات همیشه یک علامت سوال بزرگ برای مصرف کنندگان کالای دیجیتال میباشد.بسیار مهم است که شما هنگام خرید توجه کامل به تمام وجوه یک کالا بکنید . مخصوصا هنگام خرید یک کالای دیجیتال وقتی یک کالای دیجیتال میخریم به قیمت کیفیت و تمام موارد دقت میکنیم حتی آنها را با بقیه محصولات مقایسه میکنیم اما چقدر ما به گارانتی و خدمات پس از فروش یک برند دقت میکنیم ؟

نمایندگی تعمیرات
نمایندگی تعمیرات

شما به عنوان یک خریدار باید بسیار حواستان به خدمات پس از فروش یک کالای دیجیتال باشد چراکه زمانی که یکی این کالا به هر دلیل به مشکل بخورد حتی اگر کالای دیجیتال شما از معتبر ترین برند های دنیا باشد  باز هم شما متحمل هزینه های مالی و زمانی خواهید شد .

ادامه مطلب

درباره‌ی شرکت لنوو | نمایندگی Lenovo در ایران

شرکت لنوو به عنوان یکی از شرکت‌های چند ملیتی چینی و سر دم دار در حوزه‌ی فناوری بوده که دفتر اصلی آن در بیجینگ چین و موریسویل در کارولینای شمالی (ایالت متحده) مستقر می‌باشد.به نقل از نمایندگی لنوو در ایران، این شرکت در زمینه‌ی طراحی، توسعه، تولید و فروش کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، اسمارت فون ها، ایستگاه‌های کاری، سرورها و دستگاه‌های ذخیره سازی الکترونیکی، نرم افزارهای مدیریت IT و تلویزیون‌های هوشمند فعالیت دارد این شرکت در سال 2015 میلادی به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی کامپیوترهای شخصی انتخاب شد.

لنوو فعالیت‌های خود را در بیش از 60 کشور پیش برده و محصولات خود را حول 160 کشور به فروش می‌رساند. تجهیزات اصلی این شرکت در بیجینگ و سنگاپور مستقر بوده و مرکز تحقیقاتی آن نیز در کشورهایی نظیر بیجینگ، شنگهن، چنگ دو، نیاچینگ در چین و بعضی استان‌های ژاپن مستقر می‌باشد. لنوو همکاری مشترکی با LenovoEMC در زمینه‌ی فروش دستگاه‌های ذخیره سازی شبکه ای دارد.

شرکت لنوو در سال 1984 میلادی در بیجینگ تأسیس شد و در سال 1988 میلادی نیز در هنگ کنگ مورد بهره برداری قرار گرفت. خط تولید کامپیوترهای شخصی IBM در سال 2005 میلادی بر عهده‌ی لنوو قرار داده شد و سرورهای مبتنی بر Intel نیز در سال 2014 توسط این شرکت تولید شد. شرکت لنوو در سال 2012 میلادی وارد بازار اسمارت فون ها گردید و در سال 2014 به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی اسمارت فون در چین انتخاب شد. در ژانویه‌ی 2014 میلادی، این شرکت اقدام به خرید برند موتورولا از گوگل نمود.

این شرکت، بورس خود را در بازار اوراق بهادار هنگ کنگ به فروش گذاشته است.

اصطلاح Lenovo از دو واژه‌ی افسانه و جدید تشکیل شده است. این نام چینی به معنای همکاری و مشارکت و بعضی مواقع خلاقیت می‌باشد.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در ایران ، در 20 سال اول راه اندازی این شرکت، نام انگلیسی Legend برای این شرکت در نظر گرفته شد. در سال 2002 میلادی، یانگ یوگین تصیم گرفت تا دیگر از این برند استفاده نشود. در آوریل 2003 میلادی، این شرکت نام جدید خود با نام لنوو را به صورت جهانی اعلام نمود و یک کمپین تبلیغاتی نیز برای آن راه انداخت که شامل تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا بود. مدیر ارشد بازاریابی این شرکت، آقای دیوید روان خاطر نشان کرد که زمانی که تصمیم به تغییر نام این شرکت گرفتیم، تنها تغییر نام و یا لوگو مد نظر ما نبود. اگر ما یک شرکت مشتری محور جهانی هستیم آیا باید به تغییر لوگو بسنده کنیم؟ ما ایده‌های جدیدی برای دنیای دیجیتال در سر داریم که قصد داریم آن‌ها را به جهانیان عرضه کنیم.