لپ تاپ Yoga 900 ساخت لنوو را می‌توان جایگزینی عالی برای سرفیس پرو 4، سرفیس بوک مایکروسافت و مک بوک ایر اپل دانست

lenovo Y900
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه محصولات هیبریدی تبلت/لپ تاپ مایکروسافت مورد توجه زیادی قرار گرفته‌اند ولی حال نوبت Yoga 900 لنوو است تا مورد توجه زیادی قرار گیرد.  وب سایت "نمایندگی لنوو را می‌توان یکی از سایت‌هایی دانست که محصولات لنوو را به خوبی مورد تحلیل قرار داده است.

 

Yoga 900 لنوو را می‌توان لپ تاپی دانست که از شما میخواد تا سبک طراحی آنرا واقعاً باور کنید. روی هم رفته، در صورتی که مسئله‌ی پرتابل بودن و قابل حمل بودن برای شما اهمیت ندارد، پس بهتر است تا این لپ تاپ را از لیست گزینه‌های خود حذف نمایید. بله، قابلیت حمل! این مشخصه ای است که Lenovo حرفی برای گفتن دارد. این لپ تاپ علاوه بر سبک وزن و باریک بودن به شما اجازه داده تا آنرا در مکان‌هایی قرار دهید که نمی‌توانید سایر لپ تاپ‌ها را در آن مکان‌ها قرار دهید.

 

طی بازبینی‌هایی که بر روی این لپ تاپ صورت گرفت، مشخص شد که باتری این لپ تاپ Lenovo می‌تواند یک روز کامل را برای شما پاسخ گو باشد. ولی شاید مسئله ای که در این لپ تاپ برای ما کمی ناامید کننده است، صفحه نمایش آن می‌باشد. این لپ تاپ از سوی CENT، امتیاز 4 ستاره را دریافت کرده است/

 

به گزارش نمایندگی لنوو در طی چند سال اخیر، Lenovo به بازخوردهای کاربران خود به دقت گوش داده است و همواره بر آن بوده است که نظرات مشتریان را در طراحی‌های خود لحاظ نماید. آخرین نسخه از لپ تاپ هیبریدی سری Yoga لنوو را می‌توان بهترین دانست. طراحی بهبود یافته نسبت به مدل‌های قبلی و بکار گیری تجهیزات سخت افزاری قدرتمند تر، نشان از بهبود قابل ملاحظه‌ی این لپ تاپ از نظر کارائی و طول عمر آن در مقایسه با سایر نیاکان خود دارد.

در ابتدا تعدادی از کاربران، با مشکلاتی در صفحه نمایش این لپ تاپ روبرو شدند و بعضی از آن‌ها نیز شکایات خود را برای لنوو ارسال نمودند. یکی از کاربران این لپ تاپ نقل کرده است که: سه روز پیش این لپ تاپ را خریداری کردم. همه چیز علی بود بجز صفحه نمایش. هر چهار ساعت یکبار، صفحه نمایش دچار نوسان نمایشی شده و پیامی بر روی صفحه ظاهر شد و مبین این بوده که درایور نمایشی به صورت موقت در پاسخ دچار اختلال گردید و مورد بازیابی قرار گرفت.

سرفیس پرو 4 نیز این مسائل را در زمان انتشار به همراه داشت. اگرچه این مسئله مختص به Yoga 900 لنوو نبود. این مسئله در همه‌ی نوت بوک های مایکروسافت که از پردازنده‌های نسل ششدم Skylate استفاده می‌کردند وجود دارد. طی صحبتی که با مدیر فروشگاه مایکروسافت در لس آنجلس صورت گرفت نشان داد که این مسئله مربوط به اینتل بوده که مایکروسافت قادر به کنترل آن نیست، تا اینکه اینتل برای حل این مسئله اقدام به ارائه‌ی یک بروزرسانی نمود. به نظر می‌رسد که به خاطر همین بروز رسانی‌ها، این مشکل از بین رفته و Yoga 900 به خوبی به نقش خود ادامه می‌دهد.

 

کارشناسان نمایندگی Lenovo معتقدند البته سرفیس پرو 4 را نمی‌توان تنها رقیب اصلی Yoga 900 دانست بلکه مک بوک آیر و مک بوک پرو را نیز باید به عنوان رقبای آن در نظر گرفت. بر خلاف Yoga 900، مک بوک آیر و مک بوک پرو فاقد صفحه نمایش لمسی می‌باشند. اپل خاطر نشان کرده است که در گذشته تمایلی به قرار دادن صفحات لمسی برای نوت بوک های خود نداشته است چرا که تاچ پدهای آن‌ها می‌توانند جایگزین بهتری برای صفحه نمایش لمسی باشند. ولی همه چیز با موفقیت گسترده‌ی Yoga 900 لنوو، سرفیس پرو 4 و سایر سیستم‌های کامپیوتری تغییر کرد.

یک لپ تاپ دیگری که می‌تواند با Yoga 900 مقایسه شود، ATIVE Book 9 Spin بوده که قابلیت چرخش 360 درجه برخوردار می‌باشد. ولی به نظر می‌رسد که رنگ‌ها به شکلی واقعی تر بر روی Yoga 900 نمایش داده می‌شوند.

 

سه سال قبل، لپ تاپ‌های pc به کل مرده بودند ولی با ظهور محصولاتی مانند سرفیس پرو 4 و Yoga 900 Lenovo، این صنعت مجدد جان تازه ای گرفت.

 

 

50% از اسمارت فون هایی که تا پایان فوریه‌ی امسال در هند به فروش میرسند، توسط لنوو تولید می‌گردند

نمایندگی lenovo
50% از اسمارت فون هایی که تا پایان فوریه‌ی امسال در هند به فروش میرسند، توسط لنوو تولید می‌گردند - 1.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آقای سودین ماتور، مدیر بخش اسمارت فون های لنوو در هند خاطر نشان کرده است که شرکت لنوو و Mot، 11.6 درصد از اسمارت فون های خود را سه ماهه‌ی اخیر فروخته‌اند که این بیانگر افزایش 2 درصدی فروش در مقایسه با سه ماهه‌ی قبل بوده است.

 

شرکت لنوو به همراه بازوی راست خود یعنی Moto، به عنوان سومین برند بزرگ بازار اسمارت فون های هندوستان اعتقاد دارند که بیش از نیمی از اسمارت فون هایی که به وسیله‌ی این دو برند تا انتهای سال مالی در هند به فروش خواهند رسید، تولید داخلی خواهد بود.

 

به گزارش "نمایندگی لنوو" آقای سودین ماتور در گفتگو با منبع خبری indiaExpress.com خاطر نشان کرده است که شرکتLenovo و Moto، 11.6 درصد از اسمارت فون های خود را سه ماهه‌ی اخیر فروخته‌اند که این بیانگر افزایش 2 درصدی فروش در مقایسه با سه ماهه‌ی قبل بوده است.

 

وی خاطر نشان نموده است که در حال حاضر ما اولین بازیگر فروش آنلاین اسمارت فون ها در هند می‌باشیم به طوری که 37 درصد از سهم این بازار را به خود اختصاص داده‌ایم. فون پد معروف موتورلا یعنی k3 not و اسمارت فون های سری  Lenovo A6000 در رتبه‌ی اول و دوم قرار دارند در حالی که Moto G4 به همراه Moto X، نیز در جایگاه‌های پر فروش بعدی قرار دارند.

 

وی در پاسخ به این سؤال که شرکت لنوو به چه شکلی به ورود برندهای جدیدی چینی مانند Le Eco پاسخ خواهد داد، خاطر نشان کرد که بازار هند یک بازار نسبتاً بزرگ و در حال رشد می‌باشد. بنا بر پیش بینی‌ها، 150 میلیون اسمارت فون تا انتهای سال 2016 میلادی در هندوستان به فروش خواهد رسید و ما "Lenovo" در حال حاضر، دومین فروشنده‌ی بزرگ در این بازار هستیم و از این رو فرصت‌های زیادی برای ورود سایرین نیز وجود دارد. مسئله ای که مهم است این است که مشتریان چه برندی را برای خرید انتخاب می‌کنند. و چیزی که باید برای آن‌ها مهم باشد، اطمینان و قابلیت اعتماد به برند می‌باشد.

 

نمایندگی لنوو خاطر نشان کرد که در ایالت متحده، برند Moto قویتر بوده ولی در قاره‌ی آسیا، برند لنوو قوی تر می‌باشد. اگرچه هر دو برند از نظر شهرت برابر بوده و هندوستان نیز هر دو برند را قابل قبول می‌داند، ولی ما به استراتژی برند مشترک بین خودمان و Moto ادامه می‌دهیم.

بسیاری از اسمارت فون های سری E و G در Moto، به همراه تلفن‌های سطح متوسط Lenovo در هندوستان به فروش می‌رسند. هدف این است که فروش‌های بیشتری در داخل کشور صورت گیرد. در سال مالی بعدی، بیش از 50 درصد از تلفن‌های ما در هندوستان تولید خواهد شد. وی از برنامه‌ی لنوو به افزودن مراکز سرویس دهی Lenovo-Moto در انتهای امسال اشاره کرد و افزود که این مراکز تنها برای مشتریان Lenovo Moto خدمات خود را ارائه خواهند داد

 

اسمارت فون P1 Vibe لنوو از نوع turbo

نمایندگی lenovo
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اسمارت فون VIBE p1 Turbo لنوو در فوریه ی 2016 میلادی رونمایی شد.

به گزارش "نمایندگی لنوو" این اسمارت فون با یک صفحه نمایش لمسی 5.5 اینچی و با رزولوشن 1080 پیکسل در 1920 پیکسل و با تفکیک پذیری 401 پیکسل در اینچ عرضه گردیده است. این اسمارت فون از یک حافظه ی اصلی 2 گیگابایتی و 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی بهره برده که میتوان آنرا به وسیله ی کارت  MicroSD به 128 گیگابایت توسعه داد.به گزارش نمایندگی لنوو  این شرکت تمرکز اصلی خود را بر روی دوربین این اسمارت فون گذاشته است و یک دوربین اصلی 16 مگاپیکسلی را به همراه یک دوربین جلویی 5 مگاپیکسلی برای آن در نظر گرفته است.

 

این اسمارت فون Lenovo از سیستم عامل اندروید 5.1 برخوردار بوده و یک باتری 4900 میلی آمپری نیز تأمین انرژی آنرا بر عهده دارد. ابعاد این اسمارت فون، 152.90 در 75.60 در 9.90 میلی متر بوده و وزن آن 187 گرم میباشد.

این اسمارت فون Lenovo  از دو سیم کارت همزمان پشتیبانی  کرده و از قابلیت های اتصالی در آن میتوان به فناوری های وای فای، جی پی اس، بلوتوث، ان اف سی، اف ام، نسل سوم و  چهارم ( با پشتیبانی از شبکه ی LTE در هند) اشاره کرد.

ThinkPad 11E لنوو، با 4 گیگابایت حافظه ی اصلی و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی با قیمت 199 دلار در وب سایت آمازون

نمایندگی lenovo
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در صورتی که قصد خرید یک لپ تاپ اقتصادی و مقرون به صرفه را دارید بهتر است تا قبل از خرید نگاهی به Thinkpad 11E شرکت Lenovo در وب سایت آمازون داشته باشید.

 به گزارش نمایندگی Lenovo این لپ تاپ مجهز به یک صفحه نمایش 11.6 اینچی، 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی و 4 گیگابایت حافظه ی اصلی میباشد. مغز متفکر این لپ تاپ را یک پردازنده ی چهار هسته ای N2940 شرکت اینتل تشکیل داده که از کارائی ایده آلی برای وب گردی، ارسال ایمیل و استفاده های معمول برخوردار میباشد. سیستم عامل پیش فرض این لپ تاپ Lenovo ویندوز10 بوده و نیازی به نگرانی در خصوص درایور های سخت افزار های این لپ تاپ برای سازگاری با ویندوز 10 نیست.کارشناسان نمایندگی lenovo معتقدند این محصول را نمیتوان یک لپ تاپ ایده آل برای بازی و یا انجام کار های سنگین دانست ولی با توجه به قیمت آن میتوان آنرا  لپ تاپی مقرون به صرفه برای استفاده های عادی دانست. در صورتی که به دنبال یک لپ تاپ برای فرزندتان هستید، حتما این لپ تاپ را یکی از گزینه های خود مد نظر قرار دهید.

همکاری مشترک Lenovo و Razer برای رونمایی از کامپیوتر دسکتاپ گیمینگ و صفحه نمایش خمیده ی مختص گیمینگ

نمایندگی لنوو
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در زمانی که غول تولید کننده ی سیستم های کامپیوتری یعنی لنوو  همکاری خود را در سال 2015 میلادی با شرکت Razr تولید کننده ی تجهیزات جانبی گیمینگ آغاز کردند آنها اقدام به فعالیت بر روی یک پروژه ی  سیستم کامپیوتری رو میزی مختص به گیمینگ نمودند و البته هیچ اطمینانی درباره ی نتیجه ی نهایی آن وجود نداشت. حال شاهد این همکاری مشترک بودیم که نتیجه ی آن رونمایی از دو محصول جدید بود : اولی یک سیستم کامپیوتری رو میزی مختص به گیمینگ و دیگری یک مانیتور خمیده ی مختص به گیمینگ

به گزارش "نمایندگی لنوو" این محصولات از بهترین تجهیزات سخت افزاری شرکت لنوو استفاده میکنند. کامپیوتر دسکتاپ یک نمونه از سیستم Ideacenter Y900 بوده که از المان های سخت افزار Razer نیز در آن استفاده شده است، مانند یک سیستم نور پردازی چند رنگی سفارشی با کیبورد های ایستاده.

کارشناسان نمایندگی لنوو اینگونه ابراز میکنند که در داخل این سیستم کاپیوتری، از یک پردازنده ی هفت هسته ای نسل ششم اینتل سری k استفاده شده که قابلیت آور کلاک را به صورت نرم افزاری داشته و پردازش های گرافیکی آن نیز بر عهده ی پردازنده ی گرافیکی جی فورس GTX970 شرکت Nvidia میباشد که البته به صورت ایده آل قدرتمند نیست ولی برای بسیاری از گیمیر ها  کافی است. در صورتی که قصد ارتقای تجهیزات سخت افزاری این کامپیوترلنوو را داشته باشید ( مانند ارتقای Ram یا اضافه کردن کارت گرافیکی دوم) به راحتی میتوانید از پانل کاری کیس برای اضافه کردن یا حذف سخت افزار های داخلی و آنهم بدون نیاز به ابزاری خاص استفاده کنید.

این کامپیوتر رومیزی برند مشترک از بیشتر برند لنوو را به خود گرفته است تا برند Razer و از این رو Razer تلاش کرده است تا از تجهیزات سخت افزاری بیشتری برای دریافت سهم بیشتر از برند این محصول استفاده نماید.  نسخه ی RE از این سیستم کامپیوتری، شامل یک کیبورد Razer Chroma ( با یک سیستم نور پردازی بسیار مشابه) بوده که قیمت تکی آن بالغ بر 150 دلار میباشد و از یک ماوس Razer Mamba با قیمت 130 دلار نیز برخوردار میباشد.

دومین محصولی که با همکاری مشترک لنوو و ریزر رونمایی شد، یک مانیتور منحنی 17 اینچی مختص گیمینگ تحت عنوان Y27Gre بود  این مانیتور از یک رزولوشن فول اچی دی با تراکم پیکسلی 1920 در 1080 برخوردار بوده  و میتوان آنرا به عنوان اولین مانیتور تختی در نظر گرفت که برای سیستم های گیمینگ عرضه شده است.به گزراش کارشناسی "نمایندگی لنوو" نسبت باز سازی تصویر در این مانیتور برابر با 144 هرتز ( 144 هزار مرتبه در ثانیه) بوده و از فناوری G-Sync شرکت Nvidia نیز برخوردار میباشد به طوری که میتوان  خروجی کارت گرافیکی را بر اساس نسبت تازه سازی تصویر تنظیم کرد. نسخه ی Razer این مانیتور دارای سیستم نور پردازی مشابه با Chroma میباشد. نسخه ی استاندارد این مانیتور را میتوان با قیمت 50 دلار کمتر از نسخه ی Razer خریداری کرد.

قیمتی که برای این سیستم کامپیوتری در نظر گرفته شده است برابر با 2299 دلار بوده که از ماه ژوئن در ایالت متحده آمریکا راهی بازار شده و قیمت این صفحه نمایش Lenovo و razer نیز برابر با 599 دلار خواهد بود که در همان تاریخ روانه ی بازار میشود.

درباره‌ی شرکت لنوو | نمایندگی Lenovo در ایران

شرکت لنوو به عنوان یکی از شرکت‌های چند ملیتی چینی و سر دم دار در حوزه‌ی فناوری بوده که دفتر اصلی آن در بیجینگ چین و موریسویل در کارولینای شمالی (ایالت متحده) مستقر می‌باشد.به نقل از نمایندگی لنوو در ایران، این شرکت در زمینه‌ی طراحی، توسعه، تولید و فروش کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، اسمارت فون ها، ایستگاه‌های کاری، سرورها و دستگاه‌های ذخیره سازی الکترونیکی، نرم افزارهای مدیریت IT و تلویزیون‌های هوشمند فعالیت دارد این شرکت در سال 2015 میلادی به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی کامپیوترهای شخصی انتخاب شد.

لنوو فعالیت‌های خود را در بیش از 60 کشور پیش برده و محصولات خود را حول 160 کشور به فروش می‌رساند. تجهیزات اصلی این شرکت در بیجینگ و سنگاپور مستقر بوده و مرکز تحقیقاتی آن نیز در کشورهایی نظیر بیجینگ، شنگهن، چنگ دو، نیاچینگ در چین و بعضی استان‌های ژاپن مستقر می‌باشد. لنوو همکاری مشترکی با LenovoEMC در زمینه‌ی فروش دستگاه‌های ذخیره سازی شبکه ای دارد.

شرکت لنوو در سال 1984 میلادی در بیجینگ تأسیس شد و در سال 1988 میلادی نیز در هنگ کنگ مورد بهره برداری قرار گرفت. خط تولید کامپیوترهای شخصی IBM در سال 2005 میلادی بر عهده‌ی لنوو قرار داده شد و سرورهای مبتنی بر Intel نیز در سال 2014 توسط این شرکت تولید شد. شرکت لنوو در سال 2012 میلادی وارد بازار اسمارت فون ها گردید و در سال 2014 به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی اسمارت فون در چین انتخاب شد. در ژانویه‌ی 2014 میلادی، این شرکت اقدام به خرید برند موتورولا از گوگل نمود.

این شرکت، بورس خود را در بازار اوراق بهادار هنگ کنگ به فروش گذاشته است.

اصطلاح Lenovo از دو واژه‌ی افسانه و جدید تشکیل شده است. این نام چینی به معنای همکاری و مشارکت و بعضی مواقع خلاقیت می‌باشد.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در ایران ، در 20 سال اول راه اندازی این شرکت، نام انگلیسی Legend برای این شرکت در نظر گرفته شد. در سال 2002 میلادی، یانگ یوگین تصیم گرفت تا دیگر از این برند استفاده نشود. در آوریل 2003 میلادی، این شرکت نام جدید خود با نام لنوو را به صورت جهانی اعلام نمود و یک کمپین تبلیغاتی نیز برای آن راه انداخت که شامل تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا بود. مدیر ارشد بازاریابی این شرکت، آقای دیوید روان خاطر نشان کرد که زمانی که تصمیم به تغییر نام این شرکت گرفتیم، تنها تغییر نام و یا لوگو مد نظر ما نبود. اگر ما یک شرکت مشتری محور جهانی هستیم آیا باید به تغییر لوگو بسنده کنیم؟ ما ایده‌های جدیدی برای دنیای دیجیتال در سر داریم که قصد داریم آن‌ها را به جهانیان عرضه کنیم.