تعویض قاب لپ تاپ

تعویض قاب لپ تاپ - 4.5 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تعویض قاب لپ تاپ مساله ایست که در صورت ضربدیدگی معمولا پیش می آید. با ضربه خوردن به لپ تاپ یا از فاصله ای افتادن آن علاوه بر مشکلات سخت افزاری که به وجود می آید باعث شکستن قاب لپ تاپ هم میشود که این خیلی اتفاق شایعی در مراکز تعمیر در سراسر دنیا است برای همین شما باید سریعا برای تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ خود اقدام کنید که بتوانید از لپ تاپ استفاده کنید لازم به ذکر است که دیده شده مواردی که با قاب شکسته و معیوب به کار خود با لپ تاپ ادامه دادند و باعث شده که مشکلات سخت افزاری لپ تاپ بیشتر شود پس پیشنهاد ما این است که سریعا برای تعویض قاب دستگاه خود اقدام کنید .

تعویض قاب لپ تاپ
تعویض قاب لپ تاپ

اینکه شما بتوانید لپ تاپ خود را خودتان عوض کنید تقریبا امری نشدنی است چراکه احتیاج به تجهیزات مهم و کارشناسان با تجربه دارد زیرا قاب لپ تاپ علاوه بر مساله زیبایی وظیفه نگه داری از سخت افزارو نمایشگر را دارد که بسیار حساس و مهم است پس پیشنهاد ما این است که لپ تاپ خود را به یکی از مراکز تعمیر و نمایندگی های مجاز ببرید. 

گارانتی لنوو

گارانتی لنوو - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

گارانتی لنوو یا هر محصول دیجیتال دیگری قطعا از دغدغه های اصلی هر مصرف کننده ای میباشد.لنوو برندی خوش نام در صنعت تکنولوژی های دیجیتال در ایران است  و یکی از معتبر ترین برند های فعال در این حوزه به حساب می آید لنوو از اوایل تولد صنعت تکنولوژی در ایران حضور داشته و هم پای مردم ایران مدل های جدید از محصولات خود را روز به روز عرضه کرده لنوو برندی محبوب در ایران است و دلایل آن کیفیت خوب قیمت مناسب و گارانتی یا خدمات پس از فروش این شرکت در ایران می باشد .

گارانتی لنوو
گارانتی لنوو

شما به عنوان یک خریدار باید به خیلی از مسائل توجه ویژه داشته باشید اینکه مشخصات فنی محصولی که خرید میکنید چیست ؟ آیا مناسب شماست ؟ آیا جوابگوی کاری که میخواهید با دستگاه خود انجام دهید هست ؟ در مقایسه با بقیه برند ها کمی و کاستی ندارد ؟ برندی که از ان خرید میکنید برند معتبری است ؟ قیمت آن به بوجه شما میخورد ؟ نسبت به قیمت کالا کیفیتش مناسب شما هست ؟ و هزاران سوال دیگر که باید جدی بگیرید ولی مهم ترین سوال این است که گارانتی محصول شما چیست ؟

بله مهم ترین نکته هنگام خرید خدمات پس از فروش یا همان گارانتی لنوو و شرکتی است که شما از آن اقدام به خرید میکنید. گارانتی نقش بسیار کلیدی در انتخاب کالاهای دیجیتال دارد زیرا باعث اطمینان خاطر کاربر میشود که اگر این محصولی که خریداری کرده روزی به مشکل بر بخورد چه باید بکند . گرانتی کالاهای دیجیتال معمولا وقتی وارد ایران میشوند با نمایندگی معتبر آن برند میباشد که نسبت به خوش نامی یا بد نامی یک شرکت گارانتی کننده آن کالا قیمت کالا متفاوت است مثلا یک شرکت گارانتی معتبر وقتی یک محصول از لنوو را گارانتی کرده شاید قیمت کالا با گارانتی نا معتبر دویست هزار تومان متفاوت باشد و اکثر کاربران کالاهای دیجیتال ترجیح میدهند که حتی به قیمت گران تر خریدن یک کالا از گارانتی معتبر استفاده کنند .

در گذشته وقتی میخواستند بگویند که فلان ماشین ماشین خوبی است میگفتند شما آن ماشین را هیچوقت کنار جاده نخواهید دید لنوو هم برندی با کیفیت است که این اصلاح در موردش صدق میکند برندی با کیفیت و با قیمت مناسب که نمایندگی های معتبر آن در سراسر ایران از جمله مجهزترین مراکز تعمیر در ایران هستند که کیفیت خدمات دهی آنها با استاندارد های بین المللی مطابقت دارد .

اما اگر گارانتی ما معتبر نبود چه کنیم ؟

گارانتی لنوو
گارانتی لنوو

اولین توصیه این است که در هنگام خرید بعدی خودتان دقت کنید که همانطور که گفتیم مهم ترین بخش خرید بخش گارانتی است که باید به آن دقت کرد برند لنوو از جمله برند هایی است که بسیار به خدمات پس از فروش خود اهمیت میدهد و روی این موضوع متمرکز بوده و هست و همیشه  سعی در بروز کردن تجهیزات و پرسنل خود در زمینه گارانتی داشته است .

مشکل کار نکردن تاچ پد لنوو

مشکل کار نکردن تاچ پد لنوو - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

مشکل کار نکردن تاچ پد لنوو میتواند مشکلی باشد که تمرکز ما را بهم میریزد و باعث میشود که در کار ما خلل ایجاد کند عمدتا این مشکل نرم افزاری است و خیلی راحت حل میشود و وقتی مشکل حل شد شما متوجه میشوید که چقدر ساده میتوان مشکلات نرم افزاری یک دیوایس را  از طریق جستجو در نت حل کرد . حال با هم راه حل های مشکل کار نکردن تاچ پد لنوو را بررسی میکنیم و جویا میشویم که چرا اصلا این مشکل به وجود می آید و در هنگام وجود این مشکل چه باید کرد .

راه حل هایی که در این مقاله خدمت شما ارائه میشود عمدتا از سایت های بین الملی پشتیبانی لپ تاپ لنوو ترجمه شده در در 99% مواقع کاملا مشکل را رفع میکند .

راه حل اول  

مشکل کار نکردن تاچ پد لنوو
مشکل کار نکردن تاچ پد لنوو

معمولا کارشناسان پیشنهاد میکنند که در صورت بروز این نوع مشکل ها شما با یک ریست ساده سیستم مشکلتان حل خواهد شد.

و کارشناسان و تکنسین ها پیشنهاد ریست را میدهند به همین دلیل پیشنهاد میکنیم یک ریست بروی لپتاپ خود انجام دهید.

قطعات لپ تاپ لنوو

قطعات لپ تاپ لنوو - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

قطعات لپتاپ لنوو مبحثی است که قصد داریم شما را به کم و کیف آن آشنا کنیم.همانطور که در مطالب گذشته گفته شد لنوو همیشه در خدمات پس از فروش در بین برند های فعال در ایران جزو بهترین ها بوده و در زمینه تامین قطعات لپ تاپ، قطعات تبلت ، قطعات موبایل ها یا اسمارت فون ها و قطعات کامپیوتر های خانگی پیشگام بوده است و در این اوضاع که بسیاری از برند ها و غول های تکتولوژی فعال در ایران نمیتوانند قطعات لپ تاپ و بقیه محصولات خود را به دلیل مسائل مختلف در ایران تامین کنند لنوو بزرگترین فروشنده لپ تاپ در ایران توانسته که کارهای بسیار بزرگی در زمینه قطعات لپتاپ لنوو  و لوازم جانبی خود انجام دهد بطوری که برخی برند های مطرح دنیا که به غول های تکنولوژی معروف هستند فاصله فاحش و زیادی با برند لنوو در ایران دارند .

 قطعات لپتاپ لنوو

چرا لنوو ؟

لنوو از جمله برند های فعال در ایران است که بسیاری مخاطب را به خود جذب کرده و کاربران ایرانی لنوو همیشه طرفدار این شرکت بوده اند دلایل مختلفی دارد که از جمله این دلایل میتوان اشاره کرد که لنوو همیشه کالا های با کیفیتی به کاربران خود ارائه داده است و تامین قطعات لپتاپ لنوو  که این مهم با عث شده که از بین بقیه برند های فعال در ایران متمایز شود و برخی از بازاریان بازار تهران به این برند لقب سخت جان را داده اند چراکه قطعات استفاده شده در محصولات لنوو قطعاتی هستند که بسیار ماندگاری بالایی دارند و به این زودی ها خراب و یا دچار مشکل نمیشوند .

تعمیرات لپتاپ لنوو

تعمیرات لپتاپ لنوو - 4.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

تعمیرات لپتاپ لنوو یکی از مسائلی است که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان لپتاپ را به خود مشغول کرده است.از زمانی که سیر صعودی استفاده تکنولوژی در مردم ایران زیاد شد حضور شرکت های بزرگ دنیا هم در ایران به همین نسبت پیشرفت کرد و باعث شده که مردم ایران گزینه های زیادی برای انتخاب خرید داشته باشند. لپ تاپ هم در سالهای اخیر از نیاز های مهم خانواده های ایرانی شده و تمام این عوامل دست به دست هم داده اند تا تغریبا در هر خانواده ایرانی حداقل یک لپ تاپ وجود داشته باشد.

شرکت لنوو که شرکت چند ملیتی است و دفاتر اصلی این شرکت در کارولینای شمالی ایالات متحده امریکا و چین قرار دارد و در حال حاضر بیش از شصت هزار کارمند دارد . برند لنوو 15 سال است که به ایران آمده و از همان روزهای اول بصورت مستمر تمامی مدل های جدید شرکت لنوو را وارد کشور کرده و از برند های تکنولوژی بسیار موفق فعال در ایران حساب میشود .

چند سالی میشد که برند لنوو در زمینه فروش تبلت در ایران برترین فروشنده بود و این مهم دلیل جز کیفیت و خدمات پس از فروش خوب این شرکت نبود و اما این روزها لنوو گوی سبقت را در زمینه فروش لپ تاپ از برند اپل با لپ تاپ های مک هم ربوده و الان پر فروش ترین لپ تاپ ایران برند لنوو محسوب میشود .

و اما این موفقیت های بدست امده در برند لنوو از تلاش و کوشش مدیران و نمایندگی های این برند نکاسته و این شرکت در حال گسترش خدمات پس از فروش بیشتر از قبل می باشد. همیشه به غیر از مساله فروش لپ تاپ ها و محصولات دیگر حواس شرکت لنوو به مساله خدمات پس از فروش و تعمیرات لپتاپ لنوو هم بوده و واکنش های کاربران نشانگر این است که این برند بسیار موفق بوده .

تعمیرات لپتاپ لنوو
تعمیرات لپتاپ لنوو

تعمیرات لپتاپ

همانطور که بسیار مهم است که شما در هنگام خرید حواستان به محصولی که میخرید و مشخصات فنی آن باشد باید بسیار دقت کنید که محصولی که میخرید خدمات پس از فروش مناسبی نیز داشته باشد اینکه اصلا محصولی که خریداری میکنید شامل خدمات پس از فروش میشود یا خیر؟ یا اینکه اگر خدمات پس از فروش دارد و یا تعمیرات لپ تاپ آن انجام پذیر است؟ این کار چقدر کیفیت دارد و چقدر از نظر تجهیزات و لوازم جانبی این مراکز خدمات پس از فروش تامین هستند و آیا میشود به آنها اعتماد کرد ؟ آیا برخورد یا کاربرانشان قابل قبول و حرفه ای است ؟ و  مدت زمانی که احتیاج به تعمیر یک لپ تاپ دارند چقدر است و این مدت زمان همه صرف تعمیر لپ تاپ من میشود یا من داخل صفی طولانی خواهم رفت که مشخص نیست کی نوبت من خواهد شد . دلیل این سخن این است که بسیاری از مراکز تعمیر غیر مجاز در ایران نه تنها مشکل را بر طرف نمیکنند بلکه باعث خرابی های بیشتر در دیوایسی که به آنها برای تعمیر سپرده شده میشوند.

درباره‌ی شرکت لنوو | نمایندگی Lenovo در ایران

شرکت لنوو به عنوان یکی از شرکت‌های چند ملیتی چینی و سر دم دار در حوزه‌ی فناوری بوده که دفتر اصلی آن در بیجینگ چین و موریسویل در کارولینای شمالی (ایالت متحده) مستقر می‌باشد.به نقل از نمایندگی لنوو در ایران، این شرکت در زمینه‌ی طراحی، توسعه، تولید و فروش کامپیوترهای شخصی، تبلت ها، اسمارت فون ها، ایستگاه‌های کاری، سرورها و دستگاه‌های ذخیره سازی الکترونیکی، نرم افزارهای مدیریت IT و تلویزیون‌های هوشمند فعالیت دارد این شرکت در سال 2015 میلادی به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی کامپیوترهای شخصی انتخاب شد.

لنوو فعالیت‌های خود را در بیش از 60 کشور پیش برده و محصولات خود را حول 160 کشور به فروش می‌رساند. تجهیزات اصلی این شرکت در بیجینگ و سنگاپور مستقر بوده و مرکز تحقیقاتی آن نیز در کشورهایی نظیر بیجینگ، شنگهن، چنگ دو، نیاچینگ در چین و بعضی استان‌های ژاپن مستقر می‌باشد. لنوو همکاری مشترکی با LenovoEMC در زمینه‌ی فروش دستگاه‌های ذخیره سازی شبکه ای دارد.

شرکت لنوو در سال 1984 میلادی در بیجینگ تأسیس شد و در سال 1988 میلادی نیز در هنگ کنگ مورد بهره برداری قرار گرفت. خط تولید کامپیوترهای شخصی IBM در سال 2005 میلادی بر عهده‌ی لنوو قرار داده شد و سرورهای مبتنی بر Intel نیز در سال 2014 توسط این شرکت تولید شد. شرکت لنوو در سال 2012 میلادی وارد بازار اسمارت فون ها گردید و در سال 2014 به عنوان بزرگ‌ترین فروشنده‌ی اسمارت فون در چین انتخاب شد. در ژانویه‌ی 2014 میلادی، این شرکت اقدام به خرید برند موتورولا از گوگل نمود.

این شرکت، بورس خود را در بازار اوراق بهادار هنگ کنگ به فروش گذاشته است.

اصطلاح Lenovo از دو واژه‌ی افسانه و جدید تشکیل شده است. این نام چینی به معنای همکاری و مشارکت و بعضی مواقع خلاقیت می‌باشد.

به گزارش نمایندگی تعمیر لپ تاپ لنوو در ایران ، در 20 سال اول راه اندازی این شرکت، نام انگلیسی Legend برای این شرکت در نظر گرفته شد. در سال 2002 میلادی، یانگ یوگین تصیم گرفت تا دیگر از این برند استفاده نشود. در آوریل 2003 میلادی، این شرکت نام جدید خود با نام لنوو را به صورت جهانی اعلام نمود و یک کمپین تبلیغاتی نیز برای آن راه انداخت که شامل تبلیغات گسترده‌ی تلویزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی در سرتاسر دنیا بود. مدیر ارشد بازاریابی این شرکت، آقای دیوید روان خاطر نشان کرد که زمانی که تصمیم به تغییر نام این شرکت گرفتیم، تنها تغییر نام و یا لوگو مد نظر ما نبود. اگر ما یک شرکت مشتری محور جهانی هستیم آیا باید به تغییر لوگو بسنده کنیم؟ ما ایده‌های جدیدی برای دنیای دیجیتال در سر داریم که قصد داریم آن‌ها را به جهانیان عرضه کنیم.